Image

Regulamin biblioteki:

1. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły.
  2. Każdy czytelnik powinien zaznajomić się z regulaminem biblioteki i godzinami jej otwarcia.
  3. Korzystanie z biblioteki jest bezpłatne.
  4. Czytelnicy zobowiązani są do dbałości o wypożyczone materiały.
  5. Jednorazowo można wypożyczyć dwie książki na okres trzech tygodni. W uzasadnionych przypadkach biblioteka może ograniczyć lub zwiększyć liczbę wypożyczeń, a także przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek.
  6. Czytelnik może prosić o zarezerwowanie potrzebnej mu pozycji.
  7. W przypadku zniszczenia lub zgubienia książki lub innych materiałów, czytelnik zobowiązany jest zwrócić taką samą pozycję, lub inną wskazaną przez bibliotekarza, której data wydania nie przekracza dwóch tygodni od daty zgubienia.
  8. Wszystkie wypożyczone materiały (książki, czasopisma) powinny być zwrócone przed zakończeniem roku szkolnego).
  9. Czytelnicy opuszczający szkołę (pracownicy, uczniowie) zobowiązani są do przedstawienia w sekretariacie szkoły zaświadczenia potwierdzającego zwrot wypożyczonych materiałów.
  10. Uczniom biorącym systematyczny udział w pracach biblioteki, mogą być przyznawane nagrody na koniec roku szkolnego.
Image

W bibiliotece uczniowie mogą eksponować swoje prace plastyczne. Biblioteka jest połączona ze szkolną świetlicą, z której uczniowie mogą korzystać codziennie w wyznaczonych godzinach.

Opiekunowie biblioteki: pani Katarzyna Paprzycka, pani Justyna Szkopiak, pani Iwona Wawrowicz, pani Justyna Buczyńska

17 Jest  niedziela
17 grudnia 2017 r.