KONKURS WOKALNY W KLESZCZOWIE !!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sławik   
Opublikowano: 26.03.2017.
ImageDnia 21 lutego trzy uczennice z naszego gimnazjum –Weronika Jońska, Julia Walaszczyk i Wiktoria Leśniewska wraz z opiekunem p. Markiem Sławikiem pojechały na VI edycję Konkursu Piosenki Obcojęzycznej do Zespołu Szkół w Kleszczowie. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu były „Wesołe rytmy.” Dziewczęta przygotowywały się do występu konkursowego pod bacznym okiem anglistów – pani M. Bilskiej i pana M. Sławika. Do konkursu przystąpiło około 50 uczestników i uczestniczek. Pomimo dużej konkurencji nasze uczennice pokazały się z jak najlepszej strony i dały z siebie wszystko na scenie. Nie obeszło się bez nagród. Julia Walaszczyk i Wiktoria Leśniewska otrzymały wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe – Julia za wykonanie utworu Sary Boreilles "Love Song" a Wiktoria za piosenkę Martina Garrixa "In the Name of Love." Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom talentu i sukcesów wokalno- językowych!

ImageImageImageImage

ImageImage

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

26 Jest  środa
26 września 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna

Do wakacji zostało jeszcze:  -96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement