Turnieju Wiedzy Pożarniczej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Iwona Wawrowicz   
Opublikowano: 05.04.2017.
ImageW dniu 16 marca 2017r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom". Wzięło w nich udział 12 uczniów z dwóch grup wiekowych.
6 uczestników ze Szkoły Podstawowej: Wiktoria Ciesielska, Jakub Krawczyk, Kamil Krystaszek, Mikołaj Mesjasz, Dawid Koziński i Adam Psztyr
oraz 6 z naszego Gimnazjum: Natalia Siewier, Katarzyna Gładysz, Jakub Stolarski, Oskar Ciesielski, Patrycja Zając i Paulina Stefaniak. Opiekun młodszej grupy to Ireneusz Ogórowski, natomiast starszej - Iwona Wawrowicz. Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą i zmierzyli się z testem liczącym 25 pytań

 

Najlepiej poradzili sobie ze Szkoły Podstawowej: Adam Psztyr - I miejsce, Dawid Koziński - II miejsce, Kamil Krystaszek - III miejsce, Najlepsi z Gimnazjum: Jakub Stolarski - I miejsce, Katarzyna Gładysz - II miejsce, Natalia Siewier - III miejsce. Uczniowie ci wzięli udział w II etapie konkursu, czyli w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 24 marca 2017r. w Działoszynie. Etap II to test pisemny oraz eliminacje ustne w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Aby rozwiązać test i dostać się do etapu ustnego należało mieć ogromne pokłady wiedzy. Uczeń naszego Gimnazjum - Jakub Stolarski z klasy I a, zajął III miejsce i wykazał się ogromną wiedzą z zakresu pożarnictwa. Gratulacje dla Jakuba!

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImage

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

26 Jest  środa
26 września 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna

Do wakacji zostało jeszcze:  -96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement