Dzień Otwarty Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 07.05.2017.

ImageW dniu 27 marca 2017 r. w Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy odbył się Dzień Otwarty dla szkół ponadgimnazjalnych. Podczas trwania Dnia Otwartego młodzież klas trzecich, rodzice oraz nauczyciele mieli możliwość zapoznania się z ofertą, którą zaprezentowali przedstawiciele szkół. 

Mieliśmy przyjemność gościć 16 szkół ponadgimnazjalnych z Radomska, Częstochowy, Dobryszyc i Kleszczowa. Organizatorami Dni Otwartych były: pani dyrektor Jolanta Kozłowska, pedagog szkolny B. Morga i M. Sułkowska.

ImageImageImage

ImageImageImage

Image

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

26 Jest  środa
26 września 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna

Do wakacji zostało jeszcze:  -96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement