Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 31.08.2017.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Publicznym Gimazjum w Nowej Brzeźnicy odbędzie się w hali sportowej przy gimnazjum dnia 4 września o godzinie 9.15.

 

Dowozy uczniów w dniu 04.09.2017 roku

KOLUMB I (jadący od Pajęczna)
Kurs I
7:55 – Gajęcice Stare
8:00 – Janki
8:05 – Konstantynów
8:10 – Łążek
8:20 – Płaszczyzna
8:25 – Dworszowice Kościelne
8:30 – Nowa Brzeźnica
Kurs II
8:45 – Wólka Prusicka
8:55 – Nowa Brzeźnica

KOLUMB II
Kurs I
8:10 – Zapole
8:15 – Rzędowie
8:20 – Prusicko
8:30 – Nowa Brzeźnica
Kurs II
8:40 – Kuźnica
8:45 – Gojsc, Ważne Młyny
8:55 – Nowa Brzeźnica

SMYK
Kurs I
8:15 - Dubidze Kolonia
8:20 – Pieńki Dubidzkie
8:25 – Dubidze
8:35 – Nowa Brzeźnica
Kurs II
8:45 – Kruplin (wszyscy wychodzą na autobus)

BUS
Kurs I - Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy – Filia w Dworszowicach Kościelnych
7:40 – Łążek
7:45 – Płaszczyzna
7:50 – Zimna Woda
Kurs 2 – Szkoła Podstawowa + Gimnazjum
8:20 – Dworszowice Kościelne Kolonia + Dworszowice Kościelne
8:30 – Ważne Młyny
8:35 – Nowa Brzeźnica
Kurs 3
8:45 – Dubidze „koło dworu”

 

Odwozy uczniów w dniu 04.09.2017

KOLUMB I – Szkoła Podstawowa + Gimnazjum
10:30 – Gajęcie, Janki, Dworszowice Kościelne, Konstantynów

KOLUMB II
Kurs I – Szkoła Podstawowa
10:30 – Zapole, Rzędowie, Prusicko, Gojsc, Ważne Młyny, Kuźnica, Wólka Prusicka (jeżeli osób będzie zbyt dużo odjeżdżają następnym kursem z gimnazjum)
Kurs II - Gimnazjum
11:15 - Rzędowie, Prusicko, Gojsc, Ważne Młyny, Kuźnica, Wólka Prusicka

SMYK
Kurs I - Szkoła Podstawowa + Gimnazjum
10:30 – Kruplin
Kurs II - Szkoła Podstawowa + Gimnazjum
10:50 – Dubidze

BUS
Kurs I
9:00 –Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy - Filia w Dworszowicach Kościelnych
Kurs II – Gimnazjum + Szkoła Podstawowa
10:30 – Łążek, Płaszczyzna, Zimna Woda, Płaczki, Orczuchy, Ważne Młyny

Wykaz uczniów dowożonych do szkoły busem:

1. Pietras Maja – Orczuchy
2. Imiełowski Kacper - Płaczki                 
3. Brożyna Mateusz – Łążek
4. Pietras Miłosz – Orczuchy
5. Zielińska Natalia - Dworszowice Kościelne Kolonia    
6. Błachowicz Emilia - Dworszowice Kościelne Kolonia                
7. Hajdas Jakub - Dworszowice Kościelne Kolonia                         
8. Trzepizur Maria - Dworszowice Kościelne Kolonia
9. Łasoń Mikołaj - Dworszowice Kościelne
10. Zielińska Weronika  -  Dworszowice Kościelne                      
11. Kowalski Piotr - Konstantynów                       
12. Taranek Igor - Dworszowice Kościelne                          
13. Kozłowska Kinga -  Ważne Młyny
14. Kozłowska Weronika – Wazne Młny

 

Od dnia 5 września 2017 r. dowozy i odwozy uczniów będą odbywały się według zeszłorocznego harmonogramu.

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

24 Jest  wtorek
24 października 2017 r.
Imieniny obchodzą:
Antoni, Filip, Marcin,
Rafał

Do wakacji zostało jeszcze:  241 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement