Człowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagród Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 21.04.2018.

Podczas uroczystej gali, którą zorganizowano w dniu  09.04.2018r. w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach wręczono nagrody i wyróżnienia w plebiscycie Człowiek Roku 2017 w czterech głównych kategoriach oraz wyróżniono  zwycięzców  w powiatach. Wśród laureatów nagrodzono również Julię Walaszczyk, która zajęła I miejsce w plebiscycie Dziennika Łódzkiego i Expresu Ilustrowanego oraz nagrodę CZŁOWIEK. ROKU. 2017 Województwa Łódzkiego w powiecie pajęczańskim, kategoria KULTURA. Nagrody laureatom wręczyli Marcin Polska, prezes łódzkiego oddziału Dziennika Łódzkiego oraz Marcin Kowalczyk, redaktor naczelny Dziennika Łódzkiego i Ekspresu Ilustrowanego. Galę poprowadził Dariusz Pawłowski. Dzięki Państwa głosom  i sms Julia otrzymała tę wspaniałą nagrodę, za którą wszystkim bardzo dziękuje.

Człowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagródCzłowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagródCzłowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagród
Człowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagródCzłowiek Roku 2017 - gala wręczenia nagród 

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

19 Jest  piątek
19 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin, Wincenty,
Wodzisław

Do wakacji zostało jeszcze:  -392 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement