Spotkanie z policjantem
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 09.01.2017.
Czytaj całośćW dniu 09.01.2017 r. odbyła się prelekcja   asp. szt. Zbigniewa Kleszczyńskiego

Asystenta Zespołu ds. Nieletnich i Patologii z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie na temat odpowiedzialności karnej nieletnich. Poruszona została tematyka cyberprzemocy, szkodliwych skutków zażywania dopalaczy oraz w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi przypomniane zostały zasady bezpiecznego wypoczynku. Młodzież bardzo chętnie wysłuchała ciekawych informacji, spotkanie zakończyło się gromkimi brawami

Czytaj całość
Zabawa choinkowa
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 01.01.2017.

Czytaj całość5 stycznia 2017r. odbędzie się zabawa choinkowa dla młodzieży gimnazjalnej od godziny 15.

Dyrektor gimnazjum - Jolanta Kozłowska 

Czytaj całość
Święto Niepodległości
Redaktor: Katarzyna Paprzycka   
Opublikowano: 01.12.2016.

Czytaj całośćDnia 9 listopada 2016r. odbyła się akademia poświęcona 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy Ib, którzy recytowali poezję patriotyczną oraz przedstawiali wydarzenia historyczne. Akademię  uświetnił chór szkolny, który zaśpiewał pieśni z tamtych czasów. Swoją postawą i zachowaniem młodzież okazała cześć i szacunek tym, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

Czytaj całość
Z wizytą w Parlamencie RP
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 29.11.2016.

Czytaj całośćTradycją naszej szkoły stały się już wyjazdy do Parlamentu RP i spotkania z przedstawicielami reprezentującymi nasz region w sejmowych ławach. Piątego października bieżącego roku uczniowie naszego gimnazjum zwiedzili budynek Sejmu RP, poznali historię parlamentaryzmu w Polsce oraz spotkali się z panią poseł Beatą Mateusiak – Pielucha, która w ostatnich wyborach zdobyła mandat poselski z naszego okręgu wyborczego. Młodzież ponadto zwiedziła w Warszawie Stare Miasto oraz Pałac Kultury i Nauki.

 

Czytaj całość
Program edukacyjny Lubella inspiruje i edukuje
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 28.11.2016.

Czytaj całośćNasi uczniowie w programie edukacyjnym „Lubella inspiruje i edukuje”

Gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy pod opieką  nauczycielki Jolanty Prudlak biorą udział w ogólnopolskiej akcji poświęconej znaczeniu produktów zbożowych w codziennej diecie oraz zdrowemu odżywianiu. 

 

Czytaj całość
Przez chwilę jesteś wielki potem jesteś nikim. Warto?
Redaktor: Klaudia Klimczyk   
Opublikowano: 19.11.2016.

Czytaj całośćPod takim hasłem od września na korytarzu naszego gimnazjum można oglądać wystawę prac plastycznych naszej utalentowanej młodzieży. Uczniowie w swoich pracach zetknęli się z trudnym tematem uzależnień (narkotyki, alkohol, dopalacze, palenie papierosów) wśród młodzieży. 

Czytaj całość
Spektakl profilaktyczny- TYSIĄC LAJKÓW
Redaktor: Klaudia Klimczyk   
Opublikowano: 18.11.2016.
Czytaj całość12 października w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny pt; „Tysiąc lajków”. Aktorzy teatru Moralitet z Krakowa przekazali naszej młodzieży wiedzę na temat niebezpieczeństw czyhających w internecie oraz jak prawidłowo korzystać z sieci i serwisów społecznościowych
Czytaj całość
Dzień Patrona Szkoły 2016
Redaktor: Maria Mielczarek   
Opublikowano: 13.11.2016.

ImageW czwartek 20 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły – Świętego Jana Pawła II pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.

Obchody rozpoczęły się o godz. 9:00 Mszą Świętą sprawowaną w kościele parafialnym. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie
na czele z pocztem sztandarowym. We mszy uczestniczyli również zaproszeni goście, m.in. Wójt Gminy Nowa Brzeźnica Jacek Jarząbek oraz Sekretarz Gminy Radosław Król. 

Czytaj całość
Dzień Edukacji Narodowej
Redaktor: Justyna Buczyńska   
Opublikowano: 12.11.2016.
Czytaj całośćDzień 14 października jest każdego roku uroczystym i niezwykle podniosłym. Uczniowie wykazują bowiem wdzięczność swym pedagogom za trud, cierpliwość, troskę i przekazywaną wiedzę. Również w tym roku podczas uroczystej akademii obecni byli nauczyciele emerytowani i zaproszeni goście
 
 
Czytaj całość
Spotkanie z rodzicami uczniów
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 03.11.2016.

ImageDyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy informuje, że w dniu 7 listopada 2016 r. o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka).

 

Serdecznie zapraszamy

Jolanta Kozłowska - dyrektor gimnazjum


Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 462

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

18 Jest  niedziela
18 marca 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Anzelm,
Boguchwał, Cyryl, Edward,
Narcyz, Narcyza, Salwator

Do wakacji zostało jeszcze:  96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement