Tytuł finalisty w rękach Artura!
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćArtur Masłowski, uczeń klasy IIIa, po przebrnięciu przez etap szkolny i rejonowy w dniu 8 marca 2016r. przystąpił do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. Uczeń tym samym zapewnił  sobie  tytuł  finalisty konkursu przedmiotowego i zdobył już pierwsze punkty potrzebne przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Czytaj całość
Międzygminny Przegląd Grup Gimnastycznych w Rząśni
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćW dniu 7 marca grupa taneczna z naszej szkoły na zaproszenie Gimnazjum w Rząśni wzięła udział w VI Międzygminnym Przeglądzie Grup Gimnastycznych. Dziewczęta - Weronika Jońska, Joanna Masłowska, Anna Zajadacz, Dominika Lis, Klaudia Klimczyk oraz Katarzyna Gładysz, zaprezentowały układ taneczny z elementami gimnastyki, którego finalizacją był widowiskowy szpagat wykonany przez Dominikę.

Czytaj całość
Konkurs "Poezja i proza twórców brytyjskich"
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćDnia 15 Marca młodzież naszej szkoły pod opieką P. Bilskiej wyruszyła do Działoszyna na konkurs pt.: „Poezja i proza twórców brytyjskich”, w którym co roku bierzemy czynny udział. Urokowi tego spotkania nadał oryginalny i gustowny charakter, wynikający z jubileuszowej X edycji konkursu. Pod czujnym okiem P. Bilskiej i P. Sławika nasze uczennice: Katarzyna Molska, Monika Pacak, Kinga Sterczewska, Alicja Szymczykowska, Paulina Stefaniak i Weronika Jońska zaprezentowały się z jak najlepszej strony.

Czytaj całość
Kochaj, zanim powiesz kocham...
Redaktor: Klaudia Klimczyk, Weronika Jońska   
Opublikowano: 11.03.2016.

Czytaj całośćW piątek 12 lutego w naszym gimnazjum odbył się wieczór walentynkowy, podczas którego pod czujnym okiem nauczycieli: O. Bednarskiej, M. Bilskiej, A. Krajewskiej, J. Prudlak, M. Mielczarek, M. Sławika, S. Chodaka, młodzież miała możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i pokazać różne sposoby okazywania miłości zarówno teraz, jak i za czasów historycznych.

Czytaj całość
Konkurs "O laur Bielskiego"
Redaktor: Julia Surmicka   
Opublikowano: 10.03.2016.

Czytaj całośćW piątek, 5 lutego został rozstrzygnięty powiatowy, Literacki Konkurs "O laur Bielskiego" organizowany, jak co roku przez Zespół Szkół w Pajęcznie. Uczestnicy mogli napisać opowiadanie, esej, wiersz lub inną formę na jeden z dwóch zaproponowanych tematów. Już po raz kolejny nasi uczniowie zostali docenieni. Uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum Julia Surmicka została wyróżniona za opowiadanie pt. "Wojownik Samotności".

Czytaj całość
Sukcesy naszych uczniów w tenisie stołowym
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość12 marca odbył się w Pajęcznie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie, w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. Ich praca pod kierunkiem nauczycieli w-f przyniosła efekty w postaci medali, które zdobyli...

Czytaj całość
Sukces Artura
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość08 marca 2016 roku uczeń klasy IIIa Artur Masłowski przystąpi do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. Artur osiągnął wysoki wynik w eliminacjach szkolnych, dzięki któremu zakwalifikował się do etapu rejonowego, przez który przebrnął pomyślnie i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest pani Agnieszka Krajewska nauczycielka wiedzy o społeczeństwie

Czytaj całość
Nagrodzeni w III Gminnym Konkursie Komputerowym
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 14.02.2016.

Czytaj całośćRozstrzygnęliśmy III Gminny Konkurs Komputerowy z Okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych, a zadaniem uczestników było zilustrowanie w dowolnym edytorze grafiki tegorocznego hasła przewodniego DBI „Lepszy Internet zależy od Ciebie!” w formie plakatu, historyjki lub komiksu.

Czytaj całość
Dowozy uczniów na zabawę choinkową
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 29.01.2016.

Czytaj całośćPublikujemy harmonogram dowozów i odwozów uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy w dniu 30.01.2016 r.

Czytaj całość
Zbiórka żywności na terenie naszej gminy
Redaktor: Jakub Kluczny   
Opublikowano: 26.01.2016.

Czytaj całośćPiąty rok z kolei młodzież z klas II i III Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II pod opieką p. Agnieszki Krajewskiej zorganizowała ''świąteczną zbiórkę żywności''. 5 grudnia 2015 r. od godz. 8:00 do 12:00  zbierano żywność dla osób potrzebujących, z terenu naszej gminy. Młodzież z naszego gimnazjum z wielkim zaangażowaniem włączyła się w tę akcję.  Zbiórka była prowadzona w ramach projektu edukacyjnego.

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 462

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

18 Jest  niedziela
18 marca 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Anzelm,
Boguchwał, Cyryl, Edward,
Narcyz, Narcyza, Salwator

Do wakacji zostało jeszcze:  96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement