Informacja
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 19.04.2016.

Od dnia 12 kwietnia 2016 r. do dnia 22 kwietnia 2016 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy odbywa się ewaluacja zewnętrzna całościowa w zakresie wymagań określonych przez Ministra Edukacji Narodowej.

 

 

 

Informacja o dowozoach uczniów
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 04.04.2016.
Czytaj całośćInformacja o dowozach i odwozach uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy w dniu 05.04.2015 r.
Czytaj całość
Turniej Wiedzy Pożarniczej
Redaktor: Iwona Wawrowicz   
Opublikowano: 30.03.2016.

Czytaj całośćW dniu 17 marca 2016r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM". W turnieju wzięli udział uczniowie klas szóstych z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy oraz uczniowie naszego Gimnazjum.

Czytaj całość
Informacja dla rodziców
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 24.03.2016.

Czytaj całośćStarostwo Powiatowe w Pajęcznie informuje, iż powiat pajęczański zrezygnował z procesu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, dla których jest organem prowadzącym za pomocą systemu elektronicznego firmy Vulcan na rok szkolny 2016/2017.

Czytaj całość
Tytuł finalisty w rękach Artura!
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćArtur Masłowski, uczeń klasy IIIa, po przebrnięciu przez etap szkolny i rejonowy w dniu 8 marca 2016r. przystąpił do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. Uczeń tym samym zapewnił  sobie  tytuł  finalisty konkursu przedmiotowego i zdobył już pierwsze punkty potrzebne przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Czytaj całość
Międzygminny Przegląd Grup Gimnastycznych w Rząśni
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćW dniu 7 marca grupa taneczna z naszej szkoły na zaproszenie Gimnazjum w Rząśni wzięła udział w VI Międzygminnym Przeglądzie Grup Gimnastycznych. Dziewczęta - Weronika Jońska, Joanna Masłowska, Anna Zajadacz, Dominika Lis, Klaudia Klimczyk oraz Katarzyna Gładysz, zaprezentowały układ taneczny z elementami gimnastyki, którego finalizacją był widowiskowy szpagat wykonany przez Dominikę.

Czytaj całość
Konkurs "Poezja i proza twórców brytyjskich"
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 23.03.2016.

Czytaj całośćDnia 15 Marca młodzież naszej szkoły pod opieką P. Bilskiej wyruszyła do Działoszyna na konkurs pt.: „Poezja i proza twórców brytyjskich”, w którym co roku bierzemy czynny udział. Urokowi tego spotkania nadał oryginalny i gustowny charakter, wynikający z jubileuszowej X edycji konkursu. Pod czujnym okiem P. Bilskiej i P. Sławika nasze uczennice: Katarzyna Molska, Monika Pacak, Kinga Sterczewska, Alicja Szymczykowska, Paulina Stefaniak i Weronika Jońska zaprezentowały się z jak najlepszej strony.

Czytaj całość
Kochaj, zanim powiesz kocham...
Redaktor: Klaudia Klimczyk, Weronika Jońska   
Opublikowano: 11.03.2016.

Czytaj całośćW piątek 12 lutego w naszym gimnazjum odbył się wieczór walentynkowy, podczas którego pod czujnym okiem nauczycieli: O. Bednarskiej, M. Bilskiej, A. Krajewskiej, J. Prudlak, M. Mielczarek, M. Sławika, S. Chodaka, młodzież miała możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i pokazać różne sposoby okazywania miłości zarówno teraz, jak i za czasów historycznych.

Czytaj całość
Konkurs "O laur Bielskiego"
Redaktor: Julia Surmicka   
Opublikowano: 10.03.2016.

Czytaj całośćW piątek, 5 lutego został rozstrzygnięty powiatowy, Literacki Konkurs "O laur Bielskiego" organizowany, jak co roku przez Zespół Szkół w Pajęcznie. Uczestnicy mogli napisać opowiadanie, esej, wiersz lub inną formę na jeden z dwóch zaproponowanych tematów. Już po raz kolejny nasi uczniowie zostali docenieni. Uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum Julia Surmicka została wyróżniona za opowiadanie pt. "Wojownik Samotności".

Czytaj całość
Sukcesy naszych uczniów w tenisie stołowym
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość12 marca odbył się w Pajęcznie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie, w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. Ich praca pod kierunkiem nauczycieli w-f przyniosła efekty w postaci medali, które zdobyli...

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 466

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

24 Jest  niedziela
24 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Gabriel, Marek, Sewer,
Szymon

Do wakacji zostało jeszcze:  -275 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement