Sukces Artura
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość08 marca 2016 roku uczeń klasy IIIa Artur Masłowski przystąpi do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. Artur osiągnął wysoki wynik w eliminacjach szkolnych, dzięki któremu zakwalifikował się do etapu rejonowego, przez który przebrnął pomyślnie i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest pani Agnieszka Krajewska nauczycielka wiedzy o społeczeństwie

Czytaj całość
Nagrodzeni w III Gminnym Konkursie Komputerowym
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 14.02.2016.

Czytaj całośćRozstrzygnęliśmy III Gminny Konkurs Komputerowy z Okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych, a zadaniem uczestników było zilustrowanie w dowolnym edytorze grafiki tegorocznego hasła przewodniego DBI „Lepszy Internet zależy od Ciebie!” w formie plakatu, historyjki lub komiksu.

Czytaj całość
Dowozy uczniów na zabawę choinkową
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 29.01.2016.

Czytaj całośćPublikujemy harmonogram dowozów i odwozów uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy w dniu 30.01.2016 r.

Czytaj całość
Zbiórka żywności na terenie naszej gminy
Redaktor: Jakub Kluczny   
Opublikowano: 26.01.2016.

Czytaj całośćPiąty rok z kolei młodzież z klas II i III Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II pod opieką p. Agnieszki Krajewskiej zorganizowała ''świąteczną zbiórkę żywności''. 5 grudnia 2015 r. od godz. 8:00 do 12:00  zbierano żywność dla osób potrzebujących, z terenu naszej gminy. Młodzież z naszego gimnazjum z wielkim zaangażowaniem włączyła się w tę akcję.  Zbiórka była prowadzona w ramach projektu edukacyjnego.

Czytaj całość
Informacja
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 15.01.2016.

Czytaj całośćInformujemy rodziców uczniów gimnazjum o możliwości sprawdzenia proponowanych ocen na koniec I semestru 2015/2016 na stronie dziennika elektronicznego.


Czytaj całość
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 12.01.2016.

Czytaj całośćJak co roku podczas każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogło zabraknąć uczniów naszego gimnazjum. W tym roku czynny udział w akcji brało sześciu wolontariuszy wraz z pomocnikami - Kacper Żak i Antoni Krysik, Paulina Stefaniak i Łukasz Przygodzki, Martyna Zolińska i Kinga Klimczak, Katarzyna Molska i Monika Pacak, Justyna Woźniakowska i Beata Radziwolska oraz Anna Bednarska z Julią Surmicką i Olą Skorupską.

Czytaj całość
Spotkanie z rodzicami (wywiadówka)
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 12.01.2016.

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy informuje, że w dniu 10 lutego 2016 r. (środa) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka). Rodziców uczniów klas trzecich prosimy o przybycie o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy
Jolanta Kozłowska - dyrektor gimnazjum


III Gminny Konkurs Komputerowy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 09.01.2016.

Czytaj całośćZapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy oraz Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy do udziału w III Gminnym Konkursie Komputerowym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem uczestników jest wykonanie techniką komputerową pracy graficznej (plakatu, komiksu lub historyjki) zgodnej z hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Czytaj całość
Apel dotyczący praw człowieka i Światowego Dnia Walki z AIDS
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 22.12.2015.

Czytaj całośćW dniu 14.12.2015 r. uczniowie naszej szkoły przytoczyli wszystkim zebranym na oficjalnym apelu, fundamentalne i jakże istotne w dzisiejszych czasach prawa człowieka. Oprócz podstawowych informacji ujrzana także została prezentacja multimedialna wykonana przez Panią Agnieszkę Krajewską.

Czytaj całość
Wieczór Poetycki w Raciszynie
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 19.12.2015.

Czytaj całośćKonkurs pt.: "W słowach utopieni" organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Działoszynie zebrał gorliwych zwolenników w naszej w szkole. Tegoroczny temat przewodni mówiący "Sztuka wypływa z serca" oferował wszystkim uczestnikom wiele możliwości przez napisanie własnego wiersza lub prozy. Wieczór poetycki, będący jednocześnie rozstrzygnięciem owego konkursu odbył się 11.12.2015 r.

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 466

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

24 Jest  niedziela
24 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Gabriel, Marek, Sewer,
Szymon

Do wakacji zostało jeszcze:  -275 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement