Informacja
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 15.01.2016.

Czytaj całośćInformujemy rodziców uczniów gimnazjum o możliwości sprawdzenia proponowanych ocen na koniec I semestru 2015/2016 na stronie dziennika elektronicznego.


Czytaj całość
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 12.01.2016.

Czytaj całośćJak co roku podczas każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogło zabraknąć uczniów naszego gimnazjum. W tym roku czynny udział w akcji brało sześciu wolontariuszy wraz z pomocnikami - Kacper Żak i Antoni Krysik, Paulina Stefaniak i Łukasz Przygodzki, Martyna Zolińska i Kinga Klimczak, Katarzyna Molska i Monika Pacak, Justyna Woźniakowska i Beata Radziwolska oraz Anna Bednarska z Julią Surmicką i Olą Skorupską.

Czytaj całość
Spotkanie z rodzicami (wywiadówka)
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 12.01.2016.

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy informuje, że w dniu 10 lutego 2016 r. (środa) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka). Rodziców uczniów klas trzecich prosimy o przybycie o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy
Jolanta Kozłowska - dyrektor gimnazjum


III Gminny Konkurs Komputerowy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 09.01.2016.

Czytaj całośćZapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy oraz Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy do udziału w III Gminnym Konkursie Komputerowym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem uczestników jest wykonanie techniką komputerową pracy graficznej (plakatu, komiksu lub historyjki) zgodnej z hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Czytaj całość
Apel dotyczący praw człowieka i Światowego Dnia Walki z AIDS
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 22.12.2015.

Czytaj całośćW dniu 14.12.2015 r. uczniowie naszej szkoły przytoczyli wszystkim zebranym na oficjalnym apelu, fundamentalne i jakże istotne w dzisiejszych czasach prawa człowieka. Oprócz podstawowych informacji ujrzana także została prezentacja multimedialna wykonana przez Panią Agnieszkę Krajewską.

Czytaj całość
Wieczór Poetycki w Raciszynie
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 19.12.2015.

Czytaj całośćKonkurs pt.: "W słowach utopieni" organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Działoszynie zebrał gorliwych zwolenników w naszej w szkole. Tegoroczny temat przewodni mówiący "Sztuka wypływa z serca" oferował wszystkim uczestnikom wiele możliwości przez napisanie własnego wiersza lub prozy. Wieczór poetycki, będący jednocześnie rozstrzygnięciem owego konkursu odbył się 11.12.2015 r.

Czytaj całość
My u "Jaracza", czyli wyjazd do teatru
Redaktor: Monika Kruplin   
Opublikowano: 15.12.2015.

Czytaj całośćDnia 4.11.br. w godzinach popołudniowych mieliśmy sposobność udziału w spektaklu teatralnym, pt. „Książe Niezłomny”. Wyjazd na sztukę Słowackiego do Teatru im. Jaracza w Łodzi zorganizowała p. dyr. Jolanta Kozłowska. Widowisko wyreżyserował Paweł Świątek, a na scenie wystąpili znani łódzcy aktorzy: Paweł Paczesny, Mariusz Witkowski, Radosław Osypiuk, Andrzej Wichrowski, Magdalena Jaworska, Iwona Karlicka. Był to nie codzienny spektakl.

Czytaj całość
Przedstawienie ekologiczne "Eko-dziady"
Redaktor: Renata Kulińska   
Opublikowano: 14.12.2015.

Czytaj całośćUroczystość otwarcia "Wymarzonej Ekopracowni" uświetniło przedstawienie ekologiczne przygotowane przez uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Agaty Rak i pani Renaty Kulińskiej pt. "Eko-dziady". Celem przestawienia było przybliżenie idei segregacji odpadów i poddawaniu ich recyklingowi. Każdy z surowców wtórych  trafiajacych na wysypisko śmieci (puszka coca coli, papier, butelka szklana, karton wielowarstwowy) błagał o recykling czyli o "drugie życie".

Czytaj całość
X Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 08.12.2015.

Czytaj całośćDwanaścioro uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy przystąpiło do X Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr, którego celem jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną

Czytaj całość
Zakrętki dla Marty
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 07.12.2015.

Czytaj całośćZachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki plastikowych zakrętek. Zebrane zakrętki przekazane zostaną na rzecz naszej uczennicy Marty Nowak.

 

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 462

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

18 Jest  niedziela
18 marca 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Anzelm,
Boguchwał, Cyryl, Edward,
Narcyz, Narcyza, Salwator

Do wakacji zostało jeszcze:  96 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement