Kochaj, zanim powiesz kocham...
Redaktor: Klaudia Klimczyk, Weronika Jońska   
Opublikowano: 11.03.2016.

Czytaj całośćW piątek 12 lutego w naszym gimnazjum odbył się wieczór walentynkowy, podczas którego pod czujnym okiem nauczycieli: O. Bednarskiej, M. Bilskiej, A. Krajewskiej, J. Prudlak, M. Mielczarek, M. Sławika, S. Chodaka, młodzież miała możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i pokazać różne sposoby okazywania miłości zarówno teraz, jak i za czasów historycznych.

Czytaj całość
Konkurs "O laur Bielskiego"
Redaktor: Julia Surmicka   
Opublikowano: 10.03.2016.

Czytaj całośćW piątek, 5 lutego został rozstrzygnięty powiatowy, Literacki Konkurs "O laur Bielskiego" organizowany, jak co roku przez Zespół Szkół w Pajęcznie. Uczestnicy mogli napisać opowiadanie, esej, wiersz lub inną formę na jeden z dwóch zaproponowanych tematów. Już po raz kolejny nasi uczniowie zostali docenieni. Uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum Julia Surmicka została wyróżniona za opowiadanie pt. "Wojownik Samotności".

Czytaj całość
Sukcesy naszych uczniów w tenisie stołowym
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość12 marca odbył się w Pajęcznie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Pajęcznie, w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. Ich praca pod kierunkiem nauczycieli w-f przyniosła efekty w postaci medali, które zdobyli...

Czytaj całość
Sukces Artura
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 09.03.2016.

Czytaj całość08 marca 2016 roku uczeń klasy IIIa Artur Masłowski przystąpi do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. Artur osiągnął wysoki wynik w eliminacjach szkolnych, dzięki któremu zakwalifikował się do etapu rejonowego, przez który przebrnął pomyślnie i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest pani Agnieszka Krajewska nauczycielka wiedzy o społeczeństwie

Czytaj całość
Nagrodzeni w III Gminnym Konkursie Komputerowym
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 14.02.2016.

Czytaj całośćRozstrzygnęliśmy III Gminny Konkurs Komputerowy z Okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych, a zadaniem uczestników było zilustrowanie w dowolnym edytorze grafiki tegorocznego hasła przewodniego DBI „Lepszy Internet zależy od Ciebie!” w formie plakatu, historyjki lub komiksu.

Czytaj całość
Dowozy uczniów na zabawę choinkową
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 29.01.2016.

Czytaj całośćPublikujemy harmonogram dowozów i odwozów uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy w dniu 30.01.2016 r.

Czytaj całość
Zbiórka żywności na terenie naszej gminy
Redaktor: Jakub Kluczny   
Opublikowano: 26.01.2016.

Czytaj całośćPiąty rok z kolei młodzież z klas II i III Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II pod opieką p. Agnieszki Krajewskiej zorganizowała ''świąteczną zbiórkę żywności''. 5 grudnia 2015 r. od godz. 8:00 do 12:00  zbierano żywność dla osób potrzebujących, z terenu naszej gminy. Młodzież z naszego gimnazjum z wielkim zaangażowaniem włączyła się w tę akcję.  Zbiórka była prowadzona w ramach projektu edukacyjnego.

Czytaj całość
Informacja
Redaktor: Monika Sułkowska   
Opublikowano: 15.01.2016.

Czytaj całośćInformujemy rodziców uczniów gimnazjum o możliwości sprawdzenia proponowanych ocen na koniec I semestru 2015/2016 na stronie dziennika elektronicznego.


Czytaj całość
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 12.01.2016.

Czytaj całośćJak co roku podczas każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogło zabraknąć uczniów naszego gimnazjum. W tym roku czynny udział w akcji brało sześciu wolontariuszy wraz z pomocnikami - Kacper Żak i Antoni Krysik, Paulina Stefaniak i Łukasz Przygodzki, Martyna Zolińska i Kinga Klimczak, Katarzyna Molska i Monika Pacak, Justyna Woźniakowska i Beata Radziwolska oraz Anna Bednarska z Julią Surmicką i Olą Skorupską.

Czytaj całość
Spotkanie z rodzicami (wywiadówka)
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 12.01.2016.

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy informuje, że w dniu 10 lutego 2016 r. (środa) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka). Rodziców uczniów klas trzecich prosimy o przybycie o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy
Jolanta Kozłowska - dyrektor gimnazjum


««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 469

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

19 Jest  piątek
19 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin, Wincenty,
Wodzisław

Do wakacji zostało jeszcze:  -392 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement