III Gminny Konkurs Komputerowy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 09.01.2016.

Czytaj całośćZapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy oraz Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy do udziału w III Gminnym Konkursie Komputerowym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem uczestników jest wykonanie techniką komputerową pracy graficznej (plakatu, komiksu lub historyjki) zgodnej z hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Czytaj całość
Apel dotyczący praw człowieka i Światowego Dnia Walki z AIDS
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 22.12.2015.

Czytaj całośćW dniu 14.12.2015 r. uczniowie naszej szkoły przytoczyli wszystkim zebranym na oficjalnym apelu, fundamentalne i jakże istotne w dzisiejszych czasach prawa człowieka. Oprócz podstawowych informacji ujrzana także została prezentacja multimedialna wykonana przez Panią Agnieszkę Krajewską.

Czytaj całość
Wieczór Poetycki w Raciszynie
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 19.12.2015.

Czytaj całośćKonkurs pt.: "W słowach utopieni" organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Działoszynie zebrał gorliwych zwolenników w naszej w szkole. Tegoroczny temat przewodni mówiący "Sztuka wypływa z serca" oferował wszystkim uczestnikom wiele możliwości przez napisanie własnego wiersza lub prozy. Wieczór poetycki, będący jednocześnie rozstrzygnięciem owego konkursu odbył się 11.12.2015 r.

Czytaj całość
My u "Jaracza", czyli wyjazd do teatru
Redaktor: Monika Kruplin   
Opublikowano: 15.12.2015.

Czytaj całośćDnia 4.11.br. w godzinach popołudniowych mieliśmy sposobność udziału w spektaklu teatralnym, pt. „Książe Niezłomny”. Wyjazd na sztukę Słowackiego do Teatru im. Jaracza w Łodzi zorganizowała p. dyr. Jolanta Kozłowska. Widowisko wyreżyserował Paweł Świątek, a na scenie wystąpili znani łódzcy aktorzy: Paweł Paczesny, Mariusz Witkowski, Radosław Osypiuk, Andrzej Wichrowski, Magdalena Jaworska, Iwona Karlicka. Był to nie codzienny spektakl.

Czytaj całość
Przedstawienie ekologiczne "Eko-dziady"
Redaktor: Renata Kulińska   
Opublikowano: 14.12.2015.

Czytaj całośćUroczystość otwarcia "Wymarzonej Ekopracowni" uświetniło przedstawienie ekologiczne przygotowane przez uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Agaty Rak i pani Renaty Kulińskiej pt. "Eko-dziady". Celem przestawienia było przybliżenie idei segregacji odpadów i poddawaniu ich recyklingowi. Każdy z surowców wtórych  trafiajacych na wysypisko śmieci (puszka coca coli, papier, butelka szklana, karton wielowarstwowy) błagał o recykling czyli o "drugie życie".

Czytaj całość
X Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 08.12.2015.

Czytaj całośćDwanaścioro uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy przystąpiło do X Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr, którego celem jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną

Czytaj całość
Zakrętki dla Marty
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 07.12.2015.

Czytaj całośćZachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki plastikowych zakrętek. Zebrane zakrętki przekazane zostaną na rzecz naszej uczennicy Marty Nowak.

 

Czytaj całość
Wymarzona pracownia otwarta
Redaktor: Ola Bednarska   
Opublikowano: 03.12.2015.

Czytaj całość16 listopada odbyło się uroczyste otwarcie ekopracowni w Publicznym Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy. Urządzono ją w ramach konkursu ‘’Moja wymarzona ekopracownia 2015`”. Wartość ogólna zadania to 38 tys. zł, a wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi to 34. 400 zł. Jedynie 3.600 zł musiał znaleźć na ten cel organ prowadzący, czyli gmina Nowa Brzeźnica.

Czytaj całość
Świąteczna zbiórka żywności 2015
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 03.12.2015.

Czytaj całość05.12.2015 r. (sobota) od godz. 8.00 do godz. 12.00 w sklepach spożywczych na terenie naszej gminy odbędzie się ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI dla najuboższych rodzin z terenu naszej gminy .Organizatorami zbiórki żywności są uczniowie Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy.

Czytaj całość
Narodowe Święto Niepodległości
Redaktor: Katarzyna Paprzycka   
Opublikowano: 24.11.2015.

Czytaj całośćDnia 10 listopada 2015 roku odbyła się akademia poświęcona 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystość przygotowali i prowadzili uczniowie klasy 3b. Aby przybliżyć pozostałej społeczności szkolnej historyczne wydarzenia z tamtych czasów wykorzystano poezję i pieśni patriotyczne. W tle występów słychać było przez cały czas muzykę z filmów "Czas Honoru" i "Polskie drogi"

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 469

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

19 Jest  piątek
19 lipca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin, Wincenty,
Wodzisław

Do wakacji zostało jeszcze:  -392 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement