My u "Jaracza", czyli wyjazd do teatru
Redaktor: Monika Kruplin   
Opublikowano: 15.12.2015.

Czytaj całośćDnia 4.11.br. w godzinach popołudniowych mieliśmy sposobność udziału w spektaklu teatralnym, pt. „Książe Niezłomny”. Wyjazd na sztukę Słowackiego do Teatru im. Jaracza w Łodzi zorganizowała p. dyr. Jolanta Kozłowska. Widowisko wyreżyserował Paweł Świątek, a na scenie wystąpili znani łódzcy aktorzy: Paweł Paczesny, Mariusz Witkowski, Radosław Osypiuk, Andrzej Wichrowski, Magdalena Jaworska, Iwona Karlicka. Był to nie codzienny spektakl.

Czytaj całość
Przedstawienie ekologiczne "Eko-dziady"
Redaktor: Renata Kulińska   
Opublikowano: 14.12.2015.

Czytaj całośćUroczystość otwarcia "Wymarzonej Ekopracowni" uświetniło przedstawienie ekologiczne przygotowane przez uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Agaty Rak i pani Renaty Kulińskiej pt. "Eko-dziady". Celem przestawienia było przybliżenie idei segregacji odpadów i poddawaniu ich recyklingowi. Każdy z surowców wtórych  trafiajacych na wysypisko śmieci (puszka coca coli, papier, butelka szklana, karton wielowarstwowy) błagał o recykling czyli o "drugie życie".

Czytaj całość
X Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"
Redaktor: Marcin Kmieć   
Opublikowano: 08.12.2015.

Czytaj całośćDwanaścioro uczniów Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy przystąpiło do X Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr, którego celem jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną

Czytaj całość
Zakrętki dla Marty
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 07.12.2015.

Czytaj całośćZachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki plastikowych zakrętek. Zebrane zakrętki przekazane zostaną na rzecz naszej uczennicy Marty Nowak.

 

Czytaj całość
Wymarzona pracownia otwarta
Redaktor: Ola Bednarska   
Opublikowano: 03.12.2015.

Czytaj całość16 listopada odbyło się uroczyste otwarcie ekopracowni w Publicznym Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy. Urządzono ją w ramach konkursu ‘’Moja wymarzona ekopracownia 2015`”. Wartość ogólna zadania to 38 tys. zł, a wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi to 34. 400 zł. Jedynie 3.600 zł musiał znaleźć na ten cel organ prowadzący, czyli gmina Nowa Brzeźnica.

Czytaj całość
Świąteczna zbiórka żywności 2015
Redaktor: Agnieszka Krajewska   
Opublikowano: 03.12.2015.

Czytaj całość05.12.2015 r. (sobota) od godz. 8.00 do godz. 12.00 w sklepach spożywczych na terenie naszej gminy odbędzie się ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI dla najuboższych rodzin z terenu naszej gminy .Organizatorami zbiórki żywności są uczniowie Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy.

Czytaj całość
Narodowe Święto Niepodległości
Redaktor: Katarzyna Paprzycka   
Opublikowano: 24.11.2015.

Czytaj całośćDnia 10 listopada 2015 roku odbyła się akademia poświęcona 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystość przygotowali i prowadzili uczniowie klasy 3b. Aby przybliżyć pozostałej społeczności szkolnej historyczne wydarzenia z tamtych czasów wykorzystano poezję i pieśni patriotyczne. W tle występów słychać było przez cały czas muzykę z filmów "Czas Honoru" i "Polskie drogi"

Czytaj całość
Sukcesy uczniów gimnazjum w tenisie stołowym
Redaktor: Jolanta Prudlak   
Opublikowano: 19.11.2015.

Czytaj całośćUczennice i uczniowie naszego gimnazjum zajęli I miejsce w Turnieju Powiatowym w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt - Marita Bednarska, Patrycja Dawid, Patrycja Olbrycht oraz w kategorii chłopców - Konrad Zawadzki i Dominik Stobiecki, który odbył się w Strzelcach Wielkich 23 października 2015r. Awansowali tym samym do Półfinału Wojewódzkiego w Zelowie dnia 30 października 2015r., gdzie zajęli IV miejsce

Czytaj całość
Młodzi głosują - również w naszym gimnazjum
Redaktor: Patrycja Zając   
Opublikowano: 17.11.2015.

Czytaj całośćJuż kolejny raz we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję profrekwencyjną „Młodzi Głosują – WYBORY PARLAMENTARNE 2015”. Młodzież pod opieką p. Agnieszki Krajewskiej przeprowadziła szereg działań, których głównym celem było wpłynięcie na zwiększenie frekwencji wyborczej na terenie naszej gminy.

Czytaj całość
Publiczna Biblioteka w Nowej Brzeźnicy
Redaktor: Kinga Lebieżyńska, Kinga Sterczewska   
Opublikowano: 15.11.2015.

Czytaj całośćDnia 28.10.2015r Koło Czytelnicze  wraz z opiekunem  odwiedziło Publiczną Bibliotekę Gminną w Nowej Brzeźnicy. Celem odwiedzin było poszerzenie informacji oraz zdobycie nowych wiadomości na temat pracy i historii tej biblioteki. Pani kierownik Jolanta Suchanowska przyjęła nas bardzo miło i serdecznie, wyczerpująco odpowiadała na nasze pytania

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 466

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

24 Jest  niedziela
24 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą:
Gabriel, Marek, Sewer,
Szymon

Do wakacji zostało jeszcze:  -275 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement