Dzień Patrona Szkoły 2015
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 05.11.2015.

Czytaj całośćDzień 20 października 2015 roku był nietuzinkową okazją do uroczystego obchodzenia pierwszej rocznicy nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II. Sztandar, który został nam przekazany rok temu, powędrował ceremonialnie do Kościoła w Nowej Brzeźnicy. Po uroczystej Mszy Świętej, uczniowie powrócili do budynku szkoły, aby przenieść się następnie na halę sportową, na której ten niezwykły obrzęd miał zostać dopełniony częścią artystyczną i muzyczną.

Czytaj całość
"Moja wymarzona ekopracownia 2015"
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 02.11.2015.

Czytaj całośćDzięki staraniom Wójta Gminy Nowa Brzeźnica Pana Jacka Jarząbka i Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy Pani Jolancie Kozłowskiej Gmina Nowa Brzeźnica otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu na dofinansowanie zadań z dziedziny edukacji ekologicznej pn. „Moja wymarzona ekopracownia 2015”.

Czytaj całość
Dzień Edukacji Narodowej
Redaktor: Uczennice klasy II c   
Opublikowano: 30.10.2015.

Czytaj całośćUroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła  się w dniu 14 października. Hasłem przewodnim było porównanie szkoły dawnej i współczesnej. Wszyscy nauczyciele, zaproszeni goście i uczniowie w dobrym nastroju świętowali ten dzień. Akademię zaczęliśmy cytatami, które określały cechy i misję jaką ma nauczyciel. Następnie zaprezentowano scenkę, podczas której zostały ukazane różnice w dawnej szkole i dzisiejszej.

Czytaj całość
Wycieczka do Wadowic i Zatoru
Redaktor: Alicja Szymczykowska   
Opublikowano: 28.10.2015.

Czytaj całośćDnia 08.10.2015 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami (P. Krajewską, P. Bilską, P. Bednarską oraz P. Sławikiem) wyruszyli na wycieczkę do miejsca, gdzie urodził się Jan Paweł II – do Wadowic. Odwiedziliśmy Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, a słynnych wadowickich kremówek również nie mogło zabraknąć w planie naszej wycieczki. Oprócz tego wspaniałego miejsca, udaliśmy się też do największego w Polsce parku rozrywki...

Czytaj całość
Spotkanie z rodzicami
Redaktor: Jolanta Kozłowska   
Opublikowano: 27.10.2015.

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy informuje, że w dniu 16 listopada 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka).

Serdecznie zapraszamy
Jolanta Kozłowska
dyrektor gimnazjum


Jan Paweł II - Patron Rodziny
Redaktor: Barbara Morga   
Opublikowano: 20.10.2015.

Czytaj całość8 października 2015 r. przybyło na Jasną Górę ponad 20 tys. osób reprezentujących około 500 szkół z całej Polski. Nie zabrakło również przedstawicieli z naszej szkoły. Obecność przedstawicieli tak wielu szkół noszących imię Jana Pawła II jest świadectwem, że nauczanie naszego Patrona i wartości, jakimi się w życiu kierował, są dla nas drogowskazem, za którym podążamy.

Czytaj całość
22 edycja "Sprzątania Świata"!
Redaktor: Klaudia Klimczyk, Weronika Jońska   
Opublikowano: 20.10.2015.

Czytaj całość"Wyprawka-Poprawka" - pod takim hasłem ruszyła kolejna edycja Sprzątania Świata, gdzie udział wzięło nasze Gimnazjum. Uczniowie klas II, wraz z opiekunami (P. Agata Rak, P. Renata Kulińska, P. Justyna Szkopiak), wybrali się na spacer po ul. Szkolnej w Nowej Brzeźnicy. Każdy zaopatrzony był w rękawiczki oraz worki na śmieci.

Czytaj całość
OŚWIĘCIM - Śladami żołnierzy wyklętych
Redaktor: Magdalena Jabłońska   
Opublikowano: 09.10.2015.

Czytaj całośćDnia 30 września 2015 roku uczniowie klas pierwszych i drugich pod opieką Pani Iwony Wawrowicz, Justyny Szkopiak, Agaty Rak oraz Barbary Morgi uczestniczyli w wycieczce do Oświęcimia i Pszczyny. Pierwszym punktem naszej wycieczki była Pszczyna. Zobaczyliśmy Muzeum Zamkowe, będące dawnym zamkiem książęcym, zaliczane do najbardziej cenionych w Polsce zabytków. Ta pełna uroku, niezwykła budowla zachwyca swoich gości bogatą architekturą, oryginalnym wyposażeniem komnat i swą ciekawą historią.

Czytaj całość
Sprawozdanie z wyborów do samorządu uczniowskiego
Redaktor: Katarzyna Molska   
Opublikowano: 30.09.2015.

Czytaj całośćWybory do samorządu uczniowskiego w roku 2015/2016 odbyły się dnia 10.09.br. Rozpoczęły się o godz. 11:00 i zakończyły się o godz. 12:00, bez przerw. Przed wyborami do samorządu uczniowskiego kandydaci reprezentowali swoje kampanie wyborcze.

Czytaj całość
IV Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Długoszu
Redaktor: Justyna Szkopiak   
Opublikowano: 21.09.2015.

Czytaj całośćW dniu 14 września 2015 roku w Publicznym Gimnazjum im.  Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy odbył się IV Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Długoszu. Tegoroczna edycja miała charakter szczególny ponieważ odbyła się w roku obchodów 600-lecia urodzin Jana Długosza. Konkurs odbył się w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum.

Czytaj całość
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 465

Nie spóźnij się na lekcję :)

Dziennik elektroniczny

Advertisement

Z kalendarza

25 Jest  poniedziałek
25 czerwca 2018 r.
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Lucja, Łucja,
Wilhelm

Do wakacji zostało jeszcze:  -3 dni.

Realizowane projekty

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

"Moja wymarzona ekopracownia 2015"

Bezpieczna szkoła

Advertisement